-- GODLIKE --
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRODOŠLI :)
 
PrijemBandit_kg banuje bez razloga  I_icon_mini_portalLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» GODLIKE Pro Pyblic
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeSre Avg 15, 2012 12:56 pm od Admin

» Bandit_kg banuje bez razloga
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 3:16 pm od Gosa®

» CLANOVI!!!!
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimePet Apr 13, 2012 11:42 am od ^^BlAcK-MaMbA^^

» Pravila Servera
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Nov 27, 2011 11:44 am od Admin

» Pravila Admina
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeSub Nov 20, 2010 8:26 am od Admin

» Pravila Foruma
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimePet Nov 05, 2010 4:09 am od Admin

» GODLIKE Edition BY TeO cs v7 + patch v42
Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Okt 17, 2010 5:40 am od Admin

Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Vreme

 

 Bandit_kg banuje bez razloga

Ići dole 
+2
Bandit_Kg
Grof Patkula
6 posters
AutorPoruka
Grof Patkula

Grof Patkula


Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.06.2012

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 4:20 am

Opet ste me banovali bez razloga,ljudi nemam wh u komjuteru !!!
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:27 am

Ajde bre bezi bijes kroz zid kao besan,ili samo izletis i kao ''slucajno'' znas gde smo svi i pokoljes nas... Reci hvala sto ti nisam udario dinamicki ban nego na 300 minuta... Sledeci put cu da ti zunem dinamicki pa mozes da se uhvatis za usi i igras
Nazad na vrh Ići dole
♦Dunlop♦

♦Dunlop♦


Broj poruka : 225
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 91
Lokacija : Pozarevac

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:28 am

A koja razlika izmedju ovot prvog bana i dinamickog?
Ili si mislio perm ban Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:30 am

Dinamicki je permanent Very Happy... A obican ban je na 1,2,3,4,5.....100000.. minuta Very Happy.... Ali uglavnom se banuje na 300 minuta za wh.. a kad ga opet na'vatas onda perm Very Happy king
Nazad na vrh Ići dole
♦Dunlop♦

♦Dunlop♦


Broj poruka : 225
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 91
Lokacija : Pozarevac

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:31 am

Nije bre dinamicki permanent Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:33 am

Ma jeste Very Happy... Amx_bann (nick) (vreme) (razlog) Very Happy za (vreme) Mozes da stavis 0 opet je dinamicki banovan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
♦Dunlop♦

♦Dunlop♦


Broj poruka : 225
Datum upisa : 31.01.2012
Godina : 91
Lokacija : Pozarevac

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:37 am

Ma nemas ti pojma Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 5:39 am

Hahahaha Very Happy... E pazi sto mi zaboo net,pazi sad sliku sto cu da izbacim Very Happy
I izbacicu jednu sliku od pre mnooogo vremena kad smo ranije igrali COD MW2 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kravetina

kravetina


Broj poruka : 32
Datum upisa : 02.10.2011

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 7:06 am

Grof nema wh to mi je drug svi misle da on ima wh koji vam je ?? Very Happy Mica ti nisi normalan sta im ti radis kad svi misle da imas wh?? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeNed Jul 15, 2012 8:13 am

Napisao sam gore sta radi brate
Nazad na vrh Ići dole
Gosa®

Gosa®


Broj poruka : 764
Datum upisa : 11.10.2011

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeSre Jul 18, 2012 6:55 am

kravetina ::
Grof nema wh to mi je drug svi misle da on ima wh koji vam je ?? Very Happy Mica ti nisi normalan sta im ti radis kad svi misle da imas wh?? Very Happy
oces ban? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeSre Jul 18, 2012 7:35 am

Hahahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kravetina

kravetina


Broj poruka : 32
Datum upisa : 02.10.2011

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeSre Jul 18, 2012 9:07 am

Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gosa®

Gosa®


Broj poruka : 764
Datum upisa : 11.10.2011

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeSre Jul 18, 2012 9:41 am

Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
markozi

markozi


Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.07.2012

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: zzz   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 10:58 am

Samo jedno pitanje za naseg super admina Bandit_Kg... Jel znas razliku izmedju wallbanga i wallhacka??? I mene si banovo malopre a nemam nista.. Samo me zanima na osnovu cega? Very Happy Svi sto pucaju u zid ili kutije su wh? Very Happy Ti mislis da si nevidljiv dok trcis do kutije iza koje se sakrijes? Very Happy Sa cinom admina ide i odgovornost prema igracima - ne samo da banujes kako ti se digne jer si, mozes misliti naucio komande za ban.. Wink Koliko imas godina, bas me zanima..? Very Happy Idi malo na youtube pa se obrazuj za to kako izgleda wallhack a kako wallbang.. ili bilo sta drugo-pitaj kolege admine da te poduce ako imaju vremena... Ja licno mislim da se njima vise isplati da ti oduzmu adminska prava ako hoce da im ostane igraca na serveru... Verovatno ti se nece svideti ovo sto sam napisao ali ako hoces da te hvale a ne kude-prvo pogledaj kako neko igra a ne da dotrcis iza kutije pa kad te ubiju da odma kucas te tvoje komande s kojima se hvalis tu.. Wink Ostatku klana se izvinjavam ako sam vas uvredio necim sto sam rekao, ali kad me ovaj vas `pucas u prepreku jer sam tu dotrco da se sakrijem - WALLHACK!!` admin iznervirao - ne mogu da mu precutim i iskuliram nepravdu... Inace server vam je cool.. Wink Poz!
Nazad na vrh Ići dole
Bandit_Kg

Bandit_Kg


Broj poruka : 296
Datum upisa : 27.11.2011
Godina : 29
Lokacija : Srbija

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Bandit_kg banuje bez razloga   Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 11:24 am

markozi ::
Samo jedno pitanje za naseg super admina Bandit_Kg... Jel znas razliku izmedju wallbanga i wallhacka??? I mene si banovo malopre a nemam nista.. Samo me zanima na osnovu cega? Very Happy Svi sto pucaju u zid ili kutije su wh? Very Happy Ti mislis da si nevidljiv dok trcis do kutije iza koje se sakrijes? Very Happy Sa cinom admina ide i odgovornost prema igracima - ne samo da banujes kako ti se digne jer si, mozes misliti naucio komande za ban.. Wink Koliko imas godina, bas me zanima..? Very Happy Idi malo na youtube pa se obrazuj za to kako izgleda wallhack a kako wallbang.. ili bilo sta drugo-pitaj kolege admine da te poduce ako imaju vremena... Ja licno mislim da se njima vise isplati da ti oduzmu adminska prava ako hoce da im ostane igraca na serveru... Verovatno ti se nece svideti ovo sto sam napisao ali ako hoces da te hvale a ne kude-prvo pogledaj kako neko igra a ne da dotrcis iza kutije pa kad te ubiju da odma kucas te tvoje komande s kojima se hvalis tu.. Wink Ostatku klana se izvinjavam ako sam vas uvredio necim sto sam rekao, ali kad me ovaj vas `pucas u prepreku jer sam tu dotrco da se sakrijem - WALLHACK!!` admin iznervirao - ne mogu da mu precutim i iskuliram nepravdu... Inace server vam je cool.. Wink Poz!


E nemoj da seres bre imao si cist wh samo si se pojavio i roknuo me svi su to videli i rekli su mi i oni da te banujem... Imam 17 godina,a ti mi reci na koliko sam te banovao bas me zanima... Ako sam na 300 minuta kajem se,trebao sam permanent... Nema mene ko sta da uci ja sve odlicno znam,a to sto je tebi krivo jer si botina koja koristi cit pa sad neces da dobijes unban,to ja nisam kriv... Ne znam na koliko si banovan ali nadam se da sam ti udario permanent... i nema ko sta da mi skida admina da nije mene koji banujem tako cim vidim cit server bi bio pun citera kao sto je i bio.. ima 15 igraca 10 njih imaju wh a 1 ima aim... ja sve to odma' banujem nemam nameru da te molim da ugasis cit
Nazad na vrh Ići dole
Gosa®

Gosa®


Broj poruka : 764
Datum upisa : 11.10.2011

Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitimeČet Jul 19, 2012 3:16 pm

markozi ::
Samo jedno pitanje za naseg super admina Bandit_Kg... Jel znas razliku izmedju wallbanga i wallhacka??? I mene si banovo malopre a nemam nista.. Samo me zanima na osnovu cega? Very Happy Svi sto pucaju u zid ili kutije su wh? Very Happy Ti mislis da si nevidljiv dok trcis do kutije iza koje se sakrijes? Very Happy Sa cinom admina ide i odgovornost prema igracima - ne samo da banujes kako ti se digne jer si, mozes misliti naucio komande za ban.. Wink Koliko imas godina, bas me zanima..? Very Happy Idi malo na youtube pa se obrazuj za to kako izgleda wallhack a kako wallbang.. ili bilo sta drugo-pitaj kolege admine da te poduce ako imaju vremena... Ja licno mislim da se njima vise isplati da ti oduzmu adminska prava ako hoce da im ostane igraca na serveru... Verovatno ti se nece svideti ovo sto sam napisao ali ako hoces da te hvale a ne kude-prvo pogledaj kako neko igra a ne da dotrcis iza kutije pa kad te ubiju da odma kucas te tvoje komande s kojima se hvalis tu.. Wink Ostatku klana se izvinjavam ako sam vas uvredio necim sto sam rekao, ali kad me ovaj vas `pucas u prepreku jer sam tu dotrco da se sakrijem - WALLHACK!!` admin iznervirao - ne mogu da mu precutim i iskuliram nepravdu... Inace server vam je cool.. Wink Poz!
e brate ajde postavi demo pa da vidim da li je wh,ako nije ode banditu admin....nadam se da je fer xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bandit_kg banuje bez razloga  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bandit_kg banuje bez razloga    Bandit_kg banuje bez razloga  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bandit_kg banuje bez razloga
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-- GODLIKE -- :: GODLIKE ZONE :: Pravila-
Skoči na: